Zapraszamy na warsztaty dla początkujących - intensywne.

Warsztat odbędzie się w dniach 12 do 22 lipca 2021 roku, w nowo powstałej pracowni we Wrocławiu.

Pracownia znajduje się przy ul. Świętego Antoniego 34.

Warsztaty w grupie do 5 osób i trwa 10 dni. Uczestnik w czasie trwania warsztatu dowie się jak przygotować deskę pod ikonę, okleić płótnem, zagruntować, przygotować podlinnik/szkic i przenieść go na deskę, jak wykonać złocenie złotem na klej olejowy, jak rozpocząć pracę nad ikoną, pozna pigmenty, narzędzia, sposoby malowania, rodzaje temper, sposoby malowania, wymowę gestów, kolorów. W czasie warsztatu wykona swoją ikonę o wielkości 30x25 cm, złoconą złotem i malowaną tradycyjną techniką. Otrzymuje dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi, desek do ćwiczeń, materiałów dydaktycznych. Ikonę wykonaną przez siebie zabiera do domu.

Uczestnik ma do wyboru ikonę: Pantokrator, Matka Boża Hodegetria lub Eleusa. (przykłady zostaną podane w pierwszy dzień warsztatu).

Koszt warsztatu: 1600 zł (nie zapewniamy noclegów)

Warsztat intensywny oznacza, że zajęcia odbywają się od rana do wieczora z przerwą na posiłki i kawę.

Harmonogram godzin zajęć:

9-1200 - pierwszy blok zajęć

14-1700 - drugi blok zajęć

18-2100 - trzeci blok zajęć

UWAGA! Grupa ograniczona do 5 osób.

 

Jak zapisać się na warsztaty?

Na warsztaty zgłaszamy się wypełniając formularz >>pobierz<< i przesyłając go na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po przesłaniu wypełnionego formularza otrzymamy odpowiedź zwrotną do dwóch dni.

Wprowadzono możliwość opłacania warsztatu przez nasz sklep. Opłata przez sklep ułatwia nam fakturowanie.

>>możliwość opłaty znajdziesz tu<<

Warsztat prowadzi Hubert Kampa >>zobacz stronę pracowni<<

 

 

 

Uwaga! Pamiętaj, że zamawiając subskrypcję przekazujesz nam swoje dane, wyrażasz zgodę na założenie konta dostępu oraz wpisanie na newsletter.

>> Dowiedz się więcej o zgodach, prywatności i przetwarzaniu danych. << 

 

 Po aktywacji konta linkiem otrzymanym na email, zaloguj się klikając w zakładkę "LOGOWANIE" i wpisując otrzymane dane. Wyświetlą się kursy. Jeśli nie otrzymałeś danych skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

 

W sprawie kursów wszelkich informacji udziela Hubert Kampa pod adresem emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. 537596130

 

 

ZASADY ZWROTÓW OPŁAT ZA KURSY I WARSZTATY

Zasady zwrotów opłat, regulamin:

  1. Jeśli opłaciłeś warsztaty a na nie przyjedziesz, czy rezygnujesz z własnej woli nie otrzymasz zwrotu opłaty. Zwrot może zostać uwzględniony tylko w specyficznych i udowodnionych przypadkach jak: choroba, wydarzenie losowe powodujące niemożliwość przybycia (nie zwracamy pieniędzy bo ktoś nie otrzymał urlopu, nie podoba mu się forma warsztatu, ma trudności z przyjęciem wykładu wykładowcy).
  2. Jeśli opłacisz całość/część warsztatu a okaże się, że musisz odwołać uczestnictwo, otrzymasz pełny zwrot opłaty kiedy zgłosisz to przed rozpoczęciem warsztatu.
  3. Jeśli odwołasz uczestnictwo w warsztatach w czasie ich trwania, nie trzymasz zwrotu opłaty lub otrzymasz 50% zwrotu (decyduje zarząd fundacji i argumenty).
  4. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się do nas zwrócić z problemem jaki się pojawił i wspólnie możemy poszukać rozwiązania. To czego nie lubimy to pretensjonalności i żądania. 
  5. Jeśli warsztaty zostaną odwołane z powodu pandemii lub innych okoliczności to otrzymasz zwrot całej kwoty. W każdym przypadku odwołania warsztatów z naszej strony, otrzymasz zwrot całej kwoty.