Warsztaty

 

Stacjonarne kursy pisania ikon...

ZOBACZ...

ALE TO JUŻ BYŁO!

Relacje z warsztatów.

Tu znajdziesz relacje z tworzonych przez nas warsztatów ikonograficznych. Opinie uczestników, video nagrania... Daj się porwać duchowi ikonografii, pasji odkrywania drogi do Boga... Zobacz jak inni przeżywają warsztaty.  

 

 

 

 

Warsztaty Ikonograficzne Mój Święty Patron dla Polonii w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Nowogrodzie Wołyńskim

4 – 7 października 2018 rok.

 

 

III Warsztaty Pisania Ikon na Jasnej Górze - relacja

W dniach 11-18 czerwca 2018 roku odbywały się organizowane przez naszą fundację warsztaty pisania ikon. Tym razem ugościł nas Dom Pamięci Stefana Kardynała Wyszyńskiego. W tym spokojnym i oddalonym od Jasnej Góry o kilkaset metrów domu spędziliśmy owocny czas warsztatu.

 

W dniach 12 – 22 lipca 2018 roku miały miejsce na Jasnej Górze II Warsztaty Ikonograficzne z Częstochowską Ikoną Matki Bożej. Warsztat odbywał się w Domu Pielgrzyma i uczestniczyło w nim 17-tu pełnych energii uczestników, dwóch wykładowców i ojciec duchowny.

Adwentowe Warsztaty Pisania Ikony Chrystus Emmanuel - OnLine

 

wspolne

Relacja z warsztatów na Jasnej Górze.

 

Częstochowa 20-30 lipca 2017 roku.

 

Warsztaty Ikonograficzne z Częstochowską Ikoną Matki Bożej

z okazji  300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze.

 

Mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty ikonograficzne, których głównym tematem będzie kontemplacja Częstochowskiej Ikony Matki Bożej.

 

img 7413

Warsztaty Pisania Ikon w Prałkowcach

W dniach od 5 do 15 listopada 2016 roku, w Ośrodku Szkolenia Sióstr Służebnic NPM w Prałkowcach k. Przemyśla, odbywały się warsztaty tworzenia ikony dla osób początkujących. W warsztatach wzięło udział dziewięciu uczestników, a prowadził prezes fundacji In Blessed Art El’azar Hubert Kampa.

WARSZTATY PISANIA IKON

„Odkrycie, spotkanie i kontemplacja Miłosierdzia”

w Ośrodku Szkolenia Zgromadzenia Sióstr Służebnic NMP

Prałkowce 231, Przemyśl

Warsztaty są skierowane do osób, które pragną przez tworzenie ikony odkryć Nieodkrywalnego, spotkać twarzą w twarz Niespotykanego, kontemplować Bożą Światłość i Jego Samego.

„Odkrycie, spotkanie i kontemplacja Miłosierdzia”

5 - 12.11.2016 rok

w Ośrodku Szkolenia Zgromadzenia Sióstr Służebnic NMP

Prałkowce 231, Przemyśl

Warsztaty są skierowane do osób, które pragną przez tworzenie ikony odkryć Nieodkrywalnego, spotkać twarz w twarz Niespotykanego, kontemplować Bożą Światłość i Jego Samego.

Ikona to nie tylko nauka warsztatu. Ten w swojej prostocie ukrywa Niebo jak Bóg ukrył siebie w eucharystycznym chlebie. Warsztat po jego poznaniu staje się zwykły i nieskomplikowany. Zwyczajne proporcje i materiały. Jednak to co w sobie ukrywa trzeba poznać przez powolne, pełne ciszy i łagodności odkrywanie. Aż chwila pozwoli na spotkanie twarzą w twarz i łagodne jak oliwa na ikonie przejście w kontemplację.