Warsztaty OnLine

 

 

Video kursy pisania ikon ....

ZOBACZ...

Warsztaty

 

Stacjonarne kursy pisania ikon...

ZOBACZ...

Adwentowe Warsztaty Pisania Ikony Chrystus Emmanuel - OnLine

 

Choć zaczęły się w adwencie to ostatnie instrukcje pojawiły się w Trzech Króli. W "Objawienie Pańskie" i pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w kościele prawosławnym - to przypadek? Cóż. Przypadek to, to co przypadało nam w darze od Boga! Nikt tych dat nie zaplanował, jak również, problemów technicznych, utrudnień... A jednak w tych datach jesteśmy.

 

 

W pierwszym warsztacie, a właściwie bardzo ryzykownym pomyśle zrobienia ich przez internet wzięło udział 24 uczestników. Przynajmniej tyle wykupiło dostęp i materiały.

Pracujemy jednocześnie w Jerozolimie, u Sióstr Klarysek za klauzurą, na plebani i wielu domach. Wspólnota jak się patrzy silna i wytrwała!

Internetowe warsztaty z ikoną Chrystusa Emmanuela poprowadził El’azar Hubert Kampa. Sam uczy się malować ikony od ponad 10 lat. Prowadzi swoją pracownię, gdzie powstało bardzo wiele dzieł. Możesz ją zobaczyć na stronie: www.elazaricon.pl. A teraz z niecierpliwością czeka na opinie uczestników pierwszego takiego warsztatu, które można zamieszczać poniżej :-)

Owoc warsztatowej pracy widać z lewej:

Ikona została przeznaczona na akcję "Wspieramy z Emmanuelem", czyli zbierania słodyczy i artykułów szkolnych dla dzieci w Ukrainie. Więcej o akcji dowiesz się tu ze strony fundacji. Ikonę można wylicytować w naszym sklepie IN Blessed Art Shop i pomóc!

 

Poniżej w komentarzach uczestnicy warsztatów zamieszczą swoje opinie o takim sposobie przeprowadzenia warsztatu. Jeśli zechcą oczywiście :-)

 

Chciałbyś wziąć udział w takich warsztatach? Zerknij do zakładki menu: Kursy-OnLine :-)