Warsztaty OnLine

 

 

Video kursy pisania ikon ....

ZOBACZ...

Warsztaty

 

Stacjonarne kursy pisania ikon...

ZOBACZ...

 

 

Niezwykłe Dziecko - kurs pisania ikony Emmanuela OnLine

Na podstawie kursu możesz napisać dowolną ikonę jaką chcesz, gdyż technika i materiały są zawsze te same. Zmienia się jedynie wizerunek. Wystarczy skontaktować się z prowadzącym a on pomoże dostosować ikonę.

Kurs dostępny w naszej Szkole online w ramach abonamentu.

 

 

 

 

Ikonografia bizantyjska to jedna z najbardziej niezwykłych sztuk kryjąca w sobie ciekawe tajemnice. Poznawanie ikony

Ikona powstała podczas nagrywania kursu

otwiera drogę na duchowe doświadczenie wieków tradycji malarstwa sakralnego jak i osobiste doświadczenia duchowe. Z internetowego kursu pisania ikony, który jest nowością od kilku tygodni, korzysta już ponad 20 uczestników a liczba ta wciąż rośnie. Oni już zaczęli tę tajemnicę odkrywać.

Poznawać tajniki ikony w zaciszu swojego domu, wyznaczać sobie swój czas na to? Czy to możliwe? Tak. Dzięki metodzie wykorzystującej wideo, można odkryć krok po kroku tajemniczą technikę powstawania ikony. Można modlić się korzystając z Rytuału Ikonograficznego. Wszystko po to, by stworzczyć wokół siebie atmosferę godną ikony. Bez niej. Ikona nie ma sensu.

Kurs OnLine nauczy Cię od podstaw jak wykonać grunt, złocenie i malowanie temperą ikony.  Zrobi to krok po kroku. Wyjaśniając jak wykonać każdą cześć tej fascynującej pracy. Pierwszym tematem jest ikona Chrystusa Emmanuela. Na platformie znajdziesz ponad 10 godzin nagrań podzielonych 85 lekcji. Dodatkowo możesz się kontaktować z ikonografem za pomocą maila lub umówionej rozmowy Skype, Facebook.

Gdzie kupić narzędzia, które nadają się do pisania ikony? Jak nie kupić złych? My to zrobimy za ciebie. Doświadczony w pracy ikonograf, wybierze dla Ciebie narzędzia do pracy, które sam przetestował i uważa za najlepsze. I takie prześlemy tobie w zestawie.

 

 

 

Nie jesteś pewien czy wideo to dobry pomysł?

Zapisz się na newsletter i otrzymaj 48 godzin darmowego dostępu do wszystkich kursów! Bezpłatnie!

Uwaga! Pamiętaj, że zamawiając subskrypcję przekazujesz nam swoje dane, wyrażasz zgodę na założenie konta dostępu oraz wpisanie na newsletter.

>> Dowiedz się więcej o zgodach, prywatności i przetwarzaniu danych. <<

 

 

  Po aktywacji konta linkiem otrzymanym na email, zaloguj się wpisując otrzymane dane i kliknij w górnym menu zakładkę LOGOWANIE. Wyświetli się kurs.

 

Zobacz jak powstaje ikona w 6-ciu krótkich odcinkach filmów >>TAJEMNICE IKON<<

 

Kurs możesz rozpocząć w każdej chwili kupując do niego dostęp.

W naszym sklepie masz możliwość zakupu dostępu do kursów na określony czas. Czas możesz przedłużać jeśli nie zdążysz z jednym kursem. Możesz też po jakimś czasie wrócić do kursu, który Cię zainteresował.

Po zakupie dostępu zostanie złożone dla Cibie konto, otrzymasz hasło i login. Na twoim koncie widoczne będą WSZYSTKIE obecnie nagrane kursy. Możesz korzystać z którego chcesz.

 

Tutaj w naszym sklepie In Blessed Art Shop możesz wykupić dostęp >> kursy online - opłata <<

 

Nie masz narzędzi? O tym też pomyśleliśmy.

W sklepie Edan w Krakowie zostały przygotowane specjalnie dedykowane komplety narzędzi do kursów. Zobacz:

 

Tu kupisz >>ZESTAW IKONOGRAFA z małymi pigmentami <<

Tu kupisz >>ZESTAW IKONOGRAFA z dużymi pigmentami <<

 

 

Wiemy, że co nowe i nie poznane, może też być trochę zniechęcające, budzić wątpliwości.

Dlatego zawsze możesz się z nami skontaktować, wypróbować kurs i podzielić się wątpliwościami. Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

ZOBACZ INNE PROPOZYCJE WARSZTATÓW ONLINE:

Kurs MB Korsuńska

Kurs Ecce Homo

Kurs pozłoty na poler

Kurs z MB Pneumatoforą

 

Galeria Ikon Emmanuela: 

 

Opinie użytkowników kursu z ikoną Emmanuela:

Beata:

Jestem pod wrażeniem , materiały świetnie przygotowane.Mam wszystko, co trzeba by rozpocząć pisanie ikony. 

Iwona:

Na razie bardzo dobrze mi się pracuje, ale dopiero zaczynam. Jeśli o mnie chodzi to w sposób bardzo jasny i prosty wszystko jest tłumaczone. Na razie nadążam. Cisza, modlitwa, Jezus, Twoje prowadzenie - to na razie wystarcza.

s. Klara

Bardzo, bardzo dziękuję za te wspaniałe warsztaty!!!!!!!!!!!!!!:-)
Jest atmosfera modlitewna, jest to potrzebne przy pisaniu ikony.
Filmiki są cudowne, wszystko pokazują i wyjaśniają. Sprawia to też pokój wewnętrzny , który emanuje od prowadzącego. Słychać też dobrze, i te śpiewy są piękne, modlitwa... 
Także przydatne są te materiały i rady pisemne.
Chętnie zapiszę się na dalsze warsztaty jęli by były. 
Moje powołanie do życia kontemplacyjnego klauzurowego, ogranicza moje możliwości do bezpośredniego uczestnictwa w warsztatach. Dlatego taka forma jest dla mnie wielkim darem.

Dla pewności.

Jesteśmy legalnie działającą fundacją, która za cel postawiła sobie pomoc ludziom przez sztukę sakralną. Kupując nasze kursy, wspomagasz działania fundacji, pomaganie innym artystom, pomaganie ludziom w potrzebie… A sam rozwijasz talenty. Uwaga! Niestety nie wspomożesz kolejnego konta biznesmena. Cały dochód jest przeznaczony na działania statutowe.

Dowiedz się więcej o nas: www.inblessedart.pl