Warsztaty OnLine

 

 

Video kursy pisania ikon ....

ZOBACZ...

Warsztaty

 

Stacjonarne kursy pisania ikon...

ZOBACZ...

Spis treści

Warsztaty Ikonograficzne z Częstochowską Ikoną Matki Bożej

z okazji  300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze.

 

Mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty ikonograficzne, których głównym tematem będzie kontemplacja Częstochowskiej Ikony Matki Bożej.

 

MBCzestochowskawarsztaty

Obraz ten jest sławny na całym świecie, także dzięki niezwykłej czci jaką obdarzał go św. Jan Paweł II. Nikomu nie trzeba wyjaśniać, jak wielkie ma znaczenie dla  kościoła w Polsce i narodu polskiego.

Cieszymy się, że miejsce  warsztatów jest  w bliskiej odległości  jasnogórskiego sanktuarium . To niepowtarzalna okazja do duchowego wzrostu w tak niezwykłym miejscu i tak ważnym czasie, jak 300-lecie koronacji obrazu i towarzyszący odpust. Błogosławieństwo prac nastąpi w bazylice.

W czasie warsztatów poznamy historię miejsca, obrazu, klasztoru... Przeżyjemy wiele cudownych doświadczeń, konferencji... Doświadczymy modlitwy pisaniem ikony!

 

Termin:

20-30 lipca 2017 roku.

U stóp Jasnej Góry –Dom św. Kaspra w Częstochowie.

UWAGA!!!

Ikony, które zostaną przeznaczone przez uczestników dla fundacji, zostaną zlicytowane na aukcjach, a dochód zostanie przeznaczony na pomoc kościołowi w Syrii, który przeżywa dramat wojny i zniszczenia. Chcemy tym gestem jednoczyć się z naszymi braćmi na Bliskim Wschodzie, wspierać ich modlitwą i konkretnym czynem.

Ilość miejsc bardzo ograniczona!